فناوری اطلاعات

نام رسمی پروژه‌ی Rainbow Six Quarantine اعلام شد

پس از حدس و گمان‌های فراوان، در نهایت امروز شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرد که نام رسمی پروژه‌ای که قبلا با نام Rainbow Six Quarantine معرفی شده بود، Rainbow Six Extraction است.

به نظر می‌رسد دلیل انتخاب نام اولیه‌ی این بازی به همه‌گیری ناشی از ویروس کرونا در زمان معرفی ارتباط دارد؛ چرا که در آن زمان تمام دنیا متاثر از این موضوع و درگیر قرنطینه‌های خانگی بودند و نام Rainbow Six Quarantine کاملا با این اتفاقات مرتبط بوده است. حال توسعه‌دهندگان این پروژه اعلام کردند که تقریبا هسته‌ی اصلی بازی تکامل یافته و وقت آن رسیده است که نام اصلی و رسمی Rainbow Six Extraction را کسب نماید.

در راستای اعلام نام جدیدترین نسخه از سری Rainbow Six، تولیدکننده‌ی این اثر یعنی Antoine Vimal du Monteil در پیامی با هواداران اظهار داشت:

از زمان معرفی این بازی، روند توسعه بسیار پیشرفت کرده است. با تکامل مراحل ساخت، هسته‌ی اصلی و پیکره‌ی تجریبات آن برای ما روشن و واضح گردید. اپراتورها در این عنوان جدید باید از تخصص و مهارت‌های خود استفاده نمایند تا در برابر یک دشمن مشترک و هولناک به پیروزی برسند. آن‌ها باید در مورد این انگل ناشناخته، چگونگی راه‌های غلبه بر آن و راه‌های پشتیبانی و مراقبت‌ از همراهان خود در مراحل مختلف و چالش برانگیزی که در پیش روی دارند، اطلاعات زیادی کسب کنند. ما می‌دانیم طرفداران در مورد نام رسمی بازی گمانه‌زنی‌های زیادی داشته‌اند. با این حال مفتخریم که نام بازی جدید خود را Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction اعلام کنیم.

علاوه بر این آقای Patrik Methé که کارگردان هنری بازی به شمار می‌آید، در بیانیه‌ای مجزا افزود:

ما از بنیان‌های محکم و فوق‌العاده‌ی بازی Rainbow Six Siege استفاده کرده و یک بازی تیراندازی مشارکتی، تاکتیکال و مدرن را ساختیم که بازی‌بازان در مراحل آن باید با تهدیدات کاملا بیگانه و منحصر به فرد که همواره در حال پیشرفت و تغییر هستند، مبارزه نمایند. در این عنوان چالش‌های بسیار زیادی قرار دارد؛ با این حال بازی‌بازان باید همواره یک هدف اصلی را در ذهن خود داشته باشند و آن، اطمینان از عقب نیفتادن هیچ یک از همراهان است.

این که تیم شما تصمیم بگیرد چه زمانی به حمله بپردازد و چه زمانی درگیر استخراج منابع و اطلاعات شود، بستگی به استراتژی خودتان دارد. همان‌طور که به زودی خواهید فهمید، واژه‌ی Extraction برگرفته از وقایع درون بازی خواهد بود.

عنوان Rainbow Six Extraction هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد اما به نظر می‌رسد در رویداد آینده‌ی شرکت یوبی‌سافت اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود. در پایان شما می‌توانید تریلر معرفی نام این عنوان را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا