ورزش

نوازی: می‌توانیم مقابل نفت مسجد سلیمان پیروز شویم

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد نوازی پیش از بازی با تیم نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و برای این بازی برنامه ریزی خاصی را انجام دادیم ، چرا که بازی سختی داریم به ویژه اینکه تیم حریف میزبان این بازی است و در زمین خودش باید با آنها بازی کنیم.

وی ادامه داد: تیم نفت مسجد سلیمان تیم خوبی است و با هدایت مجتبی حسینی شرایط خوبی را پیدا کرده است. این تیم نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی را داشته است و در فصل جاری نیز بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است و نسبت به قبل جوان تر شده است.

نوازی ادامه داد: ما آنالیز خوبی را نسبت به این تیم انجام دادیم و نقاط ضعف و ‌قوت حریف را شناسایی کردیم، بازی سختی را در پیش داریم اما از هیچ تلاشی برای کسب برد دست بر نمی‌داریم. آقای رحمتی به عنوان سرمربی تیم مسایل فنی را به بازیکنان گوشزد کرده است و امیدواریم بتوانیم با کسب امتیاز دل هواداران خود را شاد کنیم.

مربی تیم شهرخودرو خراسان افزود: خوشبختانه تیم ما در دو بازی گذشته نیز عملکرد بهتری را نسبت به بازیهای قبلی داشته است و فکر می‌کنیم با انسجام تیمی که به دست آوردیم و همدلی و تلاش بازیکنان و تفکرات کادر فنی می‌توانیم در بازی فردا هم یک برد دیگر به دست آوریم.

وی درباره وضعیت مصدومین و‌محرومین شهرخودرو نیز گفت: بازیکن محروم که نداریم ، اما چند بازیکن تیم با مصدومیت جزیی روبرو‌بودند که کادر پزشکی تیم در تلاش است تا آنها را به بازی مقابل نفت مسجد سلیمان برساند.

انتهای پیام/لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا