جامعه

نیم قرن حفاظت از زیست بوم‌های ایران در قالب نمایشگاه تمبر


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، فریبا مرادی عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست با اشاره به اهمیت برپایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با جمع آوری ۶۰ سال تمبرهایی است که در حوزه محیط زیست چاپ شده است و این تمبرها از دهه ۴۰ تاکنون در کشور چاپ شده اند که حامل پیام های زیست محیطی به تمام دنیا بوده اند.

وی در ادامه از رونمایی تمبر یادبود محیط بان خبر داد و افزود: امیدوارم این تمبر که یادآور زحمات محیط بانان است،  در روز محیط بان رونمایی شود.

همچنین در ادامه این مراسم کیومرث کلانتری معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تقدیر از مدیران شرکت ملی پست و دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه گفت: امیدواریم این حرکات فرهنگی که نوید ارتباط دوسویه با دوستداران محیط زیست است را همواره شاهد باشیم.

وی همچنین از تهیه و تدوین کتاب تمبرهای زیست محیطی ایران با همکاری روابط عمومی‌های سازمان حفاظت محیط زیست و شرکت ملی پست خبر داد و خاطرنشان کرد: سازمان محیط زیست در تلاش است با فراهم ساختن زیرساخت ها در حوزه آی تی،  در حفظ و نگهداری فضای محیط زیست گامی اساسی بردارد.

نمایشگاه نیم قرن حفاظت از زیست بوم های ایران از ۱۸ تا ۲۳ خرداد در سازمان حفاظت محیط زیست برپا است.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که به مناسبت هفته محیط زیست برگزار شد ژیلا مهدی آقایی معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی و  اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت سازمان و مدیران کل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست و شرکت ملی پست نیز حضور داشتند.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا