جامعه

واژگونی سمند یک نفر را به کام مرگ کشاند و چهار نفر را روانه بیمارستان کرد

آقای خبر | واژگونی سمند یک نفر را به کام مرگ کشاند و چهار نفر را روانه بیمارستان کرد

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت. واژگونی خودروی سواری سمند در صوفیان، یک نفر فوتی و چهار مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش آقای خبر. وحید شادی نیا در خصوص جزئیات این حادثه اظهار کرد. ساعت ۳۲ : ۱۱ دقیقه صبح امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲، گزارش واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در صوفیان مقابل غذاخوری ییلاق، به دیسپچ مرکز پیام اورژانس استان و اعلام شد. کارشناسان اورژانس سریعا  به همراه پنج دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه یک کشته و چهار نفر مصدوم داشت ادامه داد. مصدومان این حادثه یک زن ۴۹ سال و نیز سه مرد ۴۰، ۳۵ و ۴۵ ساله بودند. که توسط کارشناسان اورژانس. پس از خدمات درمانی جهت روند درمان. به بیمارستان کوه کمری مرند انتقال دادند. سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی ادامه داد. تنها فوتی این سانحه رانندگی مرد ۵۰ ساله بود. که توسط کارشناسان اورژانس به مراجع حاضر در صحنه تحویل داده شد.

شادی نیا در پایان خاطرنشان شد. با شروع بارندگی‌های پاییزی در جاده‌های استان، شاهد افزایش آمار تصادفات رانندگی هستیم. رانندگی در باران و در واقع جاده های لغزنده و خیس یکی از عوامل مهم این تصادفات محسوب می‌شوند. بنابراین با رعایت سرعت مطمئنه شما و همسفرانتان را از خطرات بزرگ مالی و جانی در حین رانندگی در باران مصون نگه دارید.

انتهای پیام

 

کد خبر: ۱۴

خبرنگار: ناصر غلامی هوجقان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Thumbnails managed by ThumbPress