ورزش

ورزشگاه مجدیان دزفول تا پایان امسال افتتاح می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، جمشید تقی زاده شامگاه دوشنبه در حاشیه بازدید از ورزشگاه شهید مجدیان دزفول، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تمهیداتی که از سوی وزارت ورزش انجام شده است، تا پایان امسال ورزشگاه مجدیان دزفول تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

وی با بیان اینکه وزیر ورزش در مراسم افتتاحیه ورزشگاه مجدیان حضور خواهد یافت، افزود: با توجه به تأکید وزیر ورزش، مشکلی برای تأمین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این ورزشگاه وجود ندارد چرا که وزیر دستور داده است که هر میزان اعتبار نیاز است، تأمین شود.

معاون حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان به پیگیری‌های صورت گرفته در راستای تکمیل ورزشگاه دو هزار و ۵۰۰ نفره دزفول اشاره کرد و گفت: اعتبارات لازم برای احداث این ورزشگاه تأمین شده و لازم است که مشکلات مالکیت زمین آن حل شود تا هرچه سریع‌تر نسبت به احداث آن اقدام شود.

تقی زاده احداث این ورزشگاه را در راستای افزایش سرانه ورزشی شهرستان دزفول ضروری دانست و گفت: با توجه به تأکید رئیس‌جمهور نسبت به توسعه اماکن ورزشی، احداث این ورزشگاه نیز در این راستا بوده است که امید می‌رود که هرچه سریع‌تر شاهد آغاز عملیات اجرایی آن باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه توسعه و گسترش ورزش در تمام نقاط کشور از اهداف و رسالت‌های مهم و اصلی وزارت ورزش و دولت است، عنوان کرد: احداث چند ورزشگاه پنج هزار نفری و سالن‌های ورزشی ۶ و ۱۵ هزار نفری در نقاط مختلف کشور از جمله اقدامات دولت تدبیر و امید در زمان تصدی وزیر ورزش در راستای افزایش زیرساخت‌های ورزشی کشور بوده است.

معاون حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان همچنین توسعه زیرساخت‌های ورزش روستایی را در خوزستان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با اقدامات ارزنده استاندار خوزستان و نمایندگان این استان در خوزستان اقدامات مطلوبی در این خصوص صورت گرفته است.

نماینده دزفول در مجلس نیز در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خیران دزفول در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مدرسه‌سازی و سلامت ورود کرده‌اند و به کمک دولت شتافته‌اند و در این راستا نیز از آنها تقاضا می‌شود که با ورود به حوزه ورزشی در این زمینه نیز گره گشا باشند.

سید احمد آوایی افزود: وزیر ورزش و جوانان دستور اتمام و تسریع در روند احداث ورزشگاه مجدیان را صادر کرده است که این پیگیری جای تقدیر دارد.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا