فرهنگ

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد شهرستان اصلاندوز مغان شد


مدیرکل ارشاد اسلامی اردبیل گفت: دیدار با عشایر غیور و مرزنشینان اصلاندوز ، حضور در برنامه‌های سنتی عشایر، رونمایی از یادمان شهدای گمنام شهرستان اصلاندوز و بازدید از پروژه‌های مهم اصلاندوز از جمله پروژه سیفون دره‌رود و پروژه لایروبی سد میل مغان این برنامه‌ها را شامل می‌شوند.

عبدالله بحرالعلومی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین حضور در نشست شورای اداری اصلاندوز ، بازدید از مجتمع ولیعصر شهر گرمی و بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری شهر اردبیل از دیگر برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به استان اردبیل است.

رئیس‌جمهوری روز جمعه در هشتمین سفر استانی خود وارد فرودگاه پارس‌آباد مغان در استان اردبیل شده و مورد استقبال آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و سیدحامد عاملی استاندار اردبیل قرار گرفت.

آیت‌الله رئیسی در این سفر از برخی پروژه‌ها و توانمندی‌های اقتصادی شهرستان پارس‌آباد مغان و اردبیل بازدید کرده و دیداری با نمایندگان اقشار مختلف مردم خواهد داشت.

همچنین جلسه شورای اداری استان اردبیل با حضور رئیس‌جمهوری برگزار می‌شود و وزرای اعزامی به شهرستان‌های مختلف استان گزارش خود را از مسائل و مشکلات مناطق مورد بازدید خود ارائه خواهند کرد.

رئیس‌جمهوری را در این سفر معاونان و تعدادی از وزرای دولت همراهی می‌کنند.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،  وزیر راه و شهرسازی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر نیرو، وزیر تعاون و رفاه اجتماعی، وزیر اقتصاد، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری ، رئیس سازمان برنامه و بودجه  در این سفر به نمایندگی از دولت با مردم شهرستان‌های مختلف استان دیدار و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار خواهند گرفت.

سفر رئیس‌جمهوری به استان اردبیل یک روزه است.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا