جامعه

پرداخت بیش از ۴۲۳ هزار فقره وام در سال ۱۳۹۹/ پیش‌بینی پرداخت چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات در سال ۱۴۰۰

پرداخت بیش از ۴۲۳ هزار فقره وام در سال ۱۳۹۹/ پیش‌بینی پرداخت چهار هزار میلیارد تومان وام در سال ۱۴۰۰علی عاشوری مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با اشاره به فعالیت‌‌های این صندوق در سال ۱۳۹۹ اظهار داشت: در سال گذشته ۴۲۳ هزار و ۶۴۱ فقره وام قرض‌الحسنه به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان پرداخت کرد.

 وی با بیان اینکه برای سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام برای سال ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده بود، گفت: وام‌های پرداختی در سرفصل‌های اشتغال، وام کارگشایی، خرید، تعمیر و ودیعه مسکن به جامعه هدف ارائه شد.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در تشریح وام‌های پرداختی در سال ۱۳۹۹ خاطرنشان کرد:  از کل وام‌های پرداختی هزار و ۶۴۴ میلیارد تومان در قالب ۲۹۱ هزار فقره وام در حوزه کارگشایی  و ۶۸۱ میلیارد تومان در قالب ۳۴ هزار فقره وام اشتغال و خودکفایی پرداخت شده است.

عاشوری با بیان اینکه ۴۷۴ میلیارد تومان به تعداد ۴۳ هزار فقره وام خرید، احداث و تعمیر مسکن ارائه شده است، گفت: ۲۸۲ میلیارد تومان به تعداد ۲۳ هزار مورد وام ودیعه مسکن به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان پرداخت شده است.

وی با اشاره به برنامه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای سال ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: برای سال جاری پرداخت چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان در سرفصل‌های مختلف پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/ 241


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا