ورزش

پرسپولیس و شهر خودرو به تساوی رضایت دادند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار تدارکاتی تیم‌های پرسپولیس و شهر خودرو پس از خوش و بش کادر فنی و اعضای دو تیم با سوت امیر عرب براقی عصر امروز شنبه آغاز شد.

پیش از شروع این بازی دوستانه، اکبر میثاقیان سرمربی و سید صالحی مدیر تیم شهر خودرو با یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی و دیگر اعضای کادر فنی پرسپولیس به گفتگو و خوش و بش پرداختند.

این مسابقه در نیمه اول در شرایطی دنبال شد که تیم پرسپولیس بیشتر از تیم میهمان صاحب توپ و میدان بود و حتی می‌توانست در دقیقه ۱۵ این بازی توسط عیسی آل کثیر به گل برسد که شوت او با اختلاف اندک از کنار دروازه شهر خودرو به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۵ پرسپولیس بعد از خطایی که در محوطه جریمه تیم میهمان روی عیسی آل کثیر اتفاق افتاد و داور نقطه پنالتی را نشان داد، می‌توانست به گل برتری برسد اما ضربه کمال کامیابی‌نیا به گل ننشست و این موقعیت از دست رفت.

نیمه نخست این بازی دوستانه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم هم پرسپولیس دو، سه موقعیت خوب برای گلزنی بدست آورد که با بی‌دقتی مهاجمان و عملکرد خوب دروازه‌بان تیم میهمان، از دست رفت.

در دقیقه ۷۰ و روی پاس عیسی آل کثیر به حامد پاکدل، این بازیکن با گلر شهر خودرو تک به تک شد اما دروازه‌بان حریف به خوبی توپ را مهار کرد.

در دقیقه ۸۵ ارسال توپ از سمت راست دروازه شهر خودرو با ضربه سر مهدی عبدی همراه شد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه حریف گذشت و این دیدار دوستانه در پایان بدون حضور ملی‌پوشان، با تساوی بدون گل خاتمه یافت. سیامک نعمتی هم به دلیل مصدومیت، اختصاصی تمرین کرد.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا