جامعه

پروژه «ری لند» ۴۰ میلیارد تومانی شد

واتبه گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس:فرهاد افشار، شهردار منطقه ۲۰ در آیین بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری این منطقه گفت: مبنای حرکت و فعالیت های شهرداری منطقه ۲۰ بر اساس سیاست های ابلاغی شهردار تهران و ۱۰ محور مطرح شده بود.

وی ارتقای رضایت مردم و حرکت در مسیر توسعه را از اهداف شهرداری منطقه دانست و افزود: برای رضایتمندی مردم در سطح محلات ، دو کتابچه اجرایی برای انجام پروژه های محلی تهیه و مبنای فعالیت ها و پروژه ها قرار گرفت.

افشار کل اعتبار منطقه ۲۰ را ۳۲۰ میلیارد تومان عنوان کرد و ادامه داد: ۷۰ میلیارد تومان برای پروژه های محلی، ۱۲۰ میلیارد تومان در راستای تملک و فعالیت های این حوزه و ۱۳۰ میلیارد نیز برای نگهداشت شهر در نظر گرفته شد. این اتفاقات در زمانی انجام شد که ۲۲ درصد نقدینگی در اختیار منطقه قرار گرفت.

شهردار منطقه ۲۰ اضافه کرد: فضای سبز منطقه ۴۷۰ هزار نفری ،۲۰ ارتقای ۲/۲ متر مربع را تجربه کرده است و از ۱۲۰ پروژه ای که امروز با هزینه حدود ۳۰۰ میلیارد تومانی افتتاح شد ۴۴ پروژه عمرانی، ۵۰ پروژه زیست محیطی، ۳۳ پروژه ترافیکی و ۳ پروژه مشارکتی است.

وی یادآور شد: پروژه ری لند به هزینه های امروز ،حدود ۴۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری را دربر دارد.

افشار گفت: همچنین زمان پاسخگویی ما در سال ۱۴۰۰ به نسبت سال ۹۸ به یک سوم رسیده است.

۱۲۰ طرح عمرانی، خدمات شهری، ترافیکی، اجتماعی و مشارکت های مردمی با حضور شهردار تهران، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران شهری در منطقه ۲۰ به بهره‌برداری رسید.

در پایان این مراسم از تمبر یادبود ری ـ قبله تهران رونمایی شد.

انتهای پیام/لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا