ورزش

پوگبا: به منچستر ثابت می‌کنم پیشنهاد هفته‌ای ۳۰۰هزار پوند، «رقمی» نبوده است


به گزارش ایرنا، «پل پوگبا» در جریان یک مستند منتشر شده توسط آمازون پرایم به نام «پوگیومنتری/مستند پوگبا»، در مورد آینده خود پس از مرگ «ماینو رایولا» مدیربرنامه مشهورش، صحبت‌هایی را مطرح کرده است.

مرد فرانسوی در این‌ مستند می‌گوید: فکر من این است که به منچستریونایتد نشان دهم که آنها با تعلل در ارائه پیشنهاد تمدید با من، اشتباه کرده‌اند. و همچنین می‌خواهم به سایر باشگاه‌ها نشان دهم که منچستریونایتد با عدم ارائه پیشنهاد تمدید، مرتکب اشتباه شده است.

آنطور که در این مستند برملا شده است، یونایتد دو پیشنهاد تمدید به پوگبا ارائه داده اما رایولا در پاسخ به این پیشنهادات گفته که وی درحال مذاکره با بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن است. در بخشی از این مستند، پوگبا در حالی به تصویر کشیده شده که این پرسش را مطرح می‌کند که آیا یونایتد در جولای ۲۰۲۱ پیشنهاد دیگری داده است.

رایولا در پاسخ می‌گوید: بله. آنها کاملا خواستار ماندن تو هستند. البته از نظر من، این پیشنهاد، چنین خواسته‌ای را منعکس نمی‌کند. من هم گفتم «اگر خواستار ماندن او هستید، نباید چنین پیشنهادی بدهید.»؛ به آنها شیرفهم می‌کنم که اگر واقعا می‌خواهند که بمانی و پروژه‌ را با محوریت تو بسازند، این بار باید متفاوت عمل کرده و پول را روی میز بگذارند.

پوگبا در پاسخ می‌گوید: آنها بلوف می‌زنند. چطور می‌توانید به یک بازیکن بگویید که کاملا خواهان ماندن او هستید و پیشنهادی «ناچیز» بدهید؟ تا به حال چنین چیزی ندیده‌ام.

پوگبا که نخستین بار در سال ۲۰۰۹ وقتی ۱۶ ساله بود، به اولدترافورد رفت، در سال ۲۰۱۲ با قراردادی آزاد راهی یوونتوس شد. او به همراه بانوی پیر سری‌آ را تصاحب کرد و در ادامه با قراردادی رکوردشکن در سال ۲۰۱۶ به مبلغ ۸۹ میلیون پوند، به منچستر بازگشت و با کمک به تیم ملی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ و قهرمانی این تیم، به اوج رسید.

پوگبا در منچستر به ندرت، بهترین عملکرد خود را برجای گذاشت و در بخشی از این مستند، رایولا به او می‌گوید: باید تو را به خوبی زمانی که با تیم ملی فرانسه هستی تبدیل کنیم. تو با آنها متفاوت هستی. متوجه می‌شوی؟ تو با منچستریونایتد، یک پوگبای دیگر هستی و این به هیچ وجه طبیعی نیست. با فرانسه پوگبای واقعی هستی، پوگبای یوونتوس، پوگبایی که همه دوستش دارند اما با منچستر انگار چیزی مانع می‌شود.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا