اقتصاد

چگونه فیلم مورد علاقه خود را به صورت آنلاین تماشا کنیم؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، فیلمنو یک سرویس مدیا استریمینگ پیشرفته است که با قابلیت چند رسانه ای صوت و تصویر به شما این امکان را می دهد تا بتوانید هر فایلی را از هر زمان و در هر لحظه تماشا کنید بدون اینکه همه یا بخشی از آن دانلود شود.

هر روز بر سرویس های استریم در حال پیشرفت چشمگیری هستند به گونه ای که امروزه شما یک تلویزیون جیبی آنلاین بدون هیچ آنتن و تجهیزات خاص را می توانید داشته باشید. فیلمنو یکی از این سرویس های به روز و جدید است که حالت multi-media مدیا دارد و صدا، تصویر را هر زمانی که درخواست کنید می توانید ببینید. موشکافانه تر بخواهیم بگویم، سیستم مدیا استریمینگ نیازی به دانلود فایل بصورت کامل و ذخیره در حافظه برای تماشا ندارد، بلکه در لحظه شروع و پخش می شود و تا انتها می توانید مدت زمان را از میزبان تقاضا کنید.

در این شیوه داده های ذخیره شده در سرور به صورت مداوم به سیستم کاربر ارسال می گردد در حین اولین بسته ارسالی کاربر می تواند آن را ببینید و بشنود. دیگر نیاز نیست تا انتها منتظر دانلود و در نهایت ذخیره باشید، این یعنی صرفه جویی در زمان و حافظه که آینده نوین را در سرویس های مرتبط با VOD رقم زده است. در این نوع تکنیک دیتا از همان نقطه و جایی که درخواست کرده اید به شما ارائه می شود و هزینه اضافه ای بابت مازاد آن نمی پردازید و این یک مزیت برجسته برای سرویس Streaming فیلمنو محسوب می شود.

شیوه اجرای درخواست های استریمینگ فیلمنو

چگونه فیلم مورد علاقه خود را به صورت آنلاین تماشا کنیم؟

زمانی که کاربر ویدئوی را در محیط رسانه فیلمنو باز می کند، سرویس استریم فعال است و به صورت منظم و پی در پی انتقال داده ها را شروع می کند و سرور تا جایی که بیننده بخواهد به کارش بدون هیچ نقض و خطایی ادامه میدهد. در این میان Buffer نقش یک لودر یا بازکننده را ایفا خواهد کرد و محسابه میزان و حجم انتقال داده از سرور به رایانه کاربر بر عهده بافر خواهد بود. در واقع خط سفیدی که هنگام پلی کردن یک فیلم به جلو حرکت می کند و جلوتر از زمان فیلم در جریان است بافری است که در حال پر کردن داده هاست، هروقت میزان دریافت در حدی باشد که کاربر قطع وصلی نداشته باشد این یعنی Play خودکار فیلم و تماشا بدون هیچ گیر زدنی..! در اجرای پلتفرم فیلمنو نیز به یک موضوع مهم که پخش بدون متوقف شدن های متوالی است توجه ویژه شده به گونه ای سرعت اینترنت کاربر دقیق برآورد شده و متناسب با آن کیفیت تنظیم می شود این تکنیک باعث شده تا بافر با سرعت بسیار زیاد انجام شده و بافر در حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه از تایم اصلی فیلم مثلا ۲ ساعته جلوتر باشد. در چنین شرایطی حتی اگر اینترنت شما قطع شود یا مشکلی رخ دهد تا ۳۰ دقیقه بدون هیچ خطایی فیلم مورد نظر را دریافت می کنید.

چه آثاری در فیلمنو به صورت استریم می توانیم تماشا کنیم؟

دسته بندی های زیادی در فیلمنو قرار دارد که از آنها به فیلم های محبوب، فیلم های برتر، انیمیشن، سریال، مستند و انیمیشن می توانیم نام ببریم. انیمیشن های سریالی نظیر آرکان، حمله به تایتان ها نیز در این سرویس قرار دارند و قابلیت ذخیره علمکرد شما را دارند. فرض می گیریم شما قسمت چهارم یک انیمیشن را تا دقیقه ۲۳ و ثانیه ۱۰ دیده باشید، بعد به یکباره صفحه را بسته باشید. نگران نباشید تا هر ثانیه ای از فایل مورد نظر که دیده باشید ذخیره شده و بعد از ورود به بخش کاربری و سوابق میتوانید ببینید چه کردید و تا کجا را دیده اید و از آن لحظه به ادامه آن قسمت مشغول شوید. همچنین سوابق دیگرتان مانند فیلم های مشاهده شده یا موجود در لیست مورد علاقه نیز محفوظ خواهند ماند. فیلم، سریال و هر عنوان صوتی یا تصویری را به طور کلی در این رسانه قادریم با بهترین کیفیت ها تماشا کنیم.

برای بهره مندی از امکانات و تماشا بدون خرید اشتراک چیکار کنیم؟

این سرویس بی نظیر تا مدت ها رایگان خواهد بود و نیازی به خرید اشتراک برای تماشا ندارید. کافیست “فیلمنو” را در موتور جستجوگر بیابید یا آدرس filmeno.net را وارد کنید تا صفحه اصلی این رسانه را ببینید، به قسمت ورود و سپس عضویت بروید و با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد تایید به همین راحتی به سایت ورود می کنید و خواهید دید بدون خرید اکانت همه ی آثار برای شما قابل تماشا هستند. همچنین قسمت نظرات، لایک ها و دیسلایک های سایت نیز در این رسانه فعال است که می توانید مشارکت خود را جهت بهبود عناوین انجام دهید، ماحصل آن نمایش لیستی از محبوب ترین ها بر اساس رای کاربران است که کمک شایانی به واقعی تر بودن لیست و یافتن اثری مناسب شماست. همینک به بخش های مختلف سایت سرکشی کنید یا به یک ژانر مانند فیلم مستند رجوع نمایید و یک عنوان را کلیک کنید، در صفحه باز شده روی پخش آنلاین بزنید تا سینماخانه مجهز شما نمایش داده شود و از لذت ببرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا