ورزش

کارگزار سابق کمک ۱۰ میلیاردی از استقلال را پس گرفت/ سرنوشت پول قایدی چه شد؟


خبرگزاری میزان – بسیاری از هواداران باشگاه استقلال در برهه کنونی با این پرسش بدون پاسخ رو به رو هستند که بالاخره سرنوشت درآمد باشگاه از محل ترانسفر مهدی قایدی به الاهلی الشباب امارات چه شد؟

هرچند در این باره باید احمد مددی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال توضیحات شفاف را ارائه می‌کرد، اما وی در دوره‌ای که در رأس مدیریت باشگاه استقلال بود در این خصوص هیچ گونه شفاف سازی انجام نداد، از این رو هواداران باشگاه استقلال امیدوارند مدیرعامل جدید استقلال در این خصوص شفاف سازی لازم را انجام دهد تا آنها متوجه شوند سرانجام از این انتقال چه درآمدی عاید باشگاه استقلال شده است!

ابهام در ماجرای دسترسی باشگاه استقلال به درآمد ناشی از این انتقال وقتی عجیب‌تر می‌شود که یک عضو ارشد سابق در باشگاه استقلال ادعا کرده است، مدیران پیشین برای اینکه بخشی از پول ترانسفر قایدی را از امارات به ایران بیاروند، به دلیل مشکلات بانکی برای انتقال پول به حساب باشگاه از کارگزار سابق کمک می‌گیرند تا آنها از طریق کانال‌های خود این پول را در تهران به آنها تحویل دهند.

گفته می‌شود در زمان تحویل پول در تهران، ۱۰ میلیارد تومان از این پول کسر می‌شود که این موضوع با واکنش باشگاه استقلال رو به رو می‌شود. پس از پیگیری ها مشخص شد علت کسر این مبلغ کمک ۱۰ میلیاردی این مجموعه به باشگاه استقلال بوده به همین دلیل آنها این مبلغ را از پول واریزی باشگاه الاهلی کسر می‌کنند و مابقی را به استقلال برمی‌گردانند.

این اتفاق در حالی رقم خورد که مدیران وقت باشگاه استقلال مدعی شده بودند این رقم از سوی کارگزار وقت استقلال بابت درج لوگوی یکی از اپراتورهای تلفن همراه به حساب استقلال واریز شده است، اما حالا این حقیقت برملا شده که این پول به عنوان درآمد ناشی از تبلیغات روی پیراهن در اختیار استقلال قرار نگرفته بود بلکه به عنوان قرض به استقلال پرداخت شده بود تا به نوعی اعتراض بازیکنان فروکش کند، اما به محض انتقال پول فروش قایدی به حساب این شرکت، مبلغ مذکور از حساب کسر شده است.

انتهای پیام/


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا