جامعه

کرونا هشت خانواده دیگر را در استان همدان داغدار کرد


دکتر «محمد طاهری» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی ۳۰۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۸ هزار و ۲۷۸ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۸ هزار و ۱۵۹ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۷۸ نفر بود که ۱۶۲ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۱۴ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۶ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۴۵۳، بهار یک هزار و ۴۳۱، تویسرکان یک هزار و ۴۴۳، رزن یک هزار و ۱۲۸، درگزین ۳۷۹، فامنین ۳۸۷ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۱۷ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۳۴۵ نفر در ملایر، سه هزار و ۶۵۶ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار ۲۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، فامنین در وضعیت زرد و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا