فرهنگ

کوچه بنی هاشم قم، با رزرو اینترنتی و با رعایت پروتکل ها دایر است


ایسنا/قم مسئول بیستمین سوگواره تجسمی کوچه بنی‌هاشم گفت: مردم برای بازدید از بیستمین سوگواره تجسمی کوچه بنی‌هاشم باید به صورت اینترنتی نوبت رزرو کنند.

سیدمحمد روحانی در نشست خبری بیستمین سوگواره تجسمی کوچه‌بنی‌هاشم با اصحاب رسانه عنوان کرد: ۱۵ کارگروه تخصصی با موضوعات مختلف از جمله فرهنگی، مالی، رسانه و … در بیستمین سوگواره تجسمی کوچه‌بنی‌هاشم مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: ۲۰۰ نفر به عنوان کادراجرایی در بخش های مختلف نمایشگاه فعالیت خواهند کرد.

مسئول بیستمین سوگواره تجسمی‌کوچه‌بنی‌هاشم ادامه داد: برگزاری نمایشگاه به سمت‌وسوی اجرای تئاتر زنده رفته است و امسال تقریبا ۷۰ درصد سوگواره به صورت تئاتر زنده توسط گروه نمایشی چاووش و به کارگردانی آقای افضلی برگزار خواهد شد.

وی افزود: به دلیل وجود بیماری کرونا امسال شرایط خاصی برای برگزاری نمایشگاه داشتیم و مردم برای بازدید از این نمایشگاه باید با مراجعه به آدرس اینترنتی www.mohebinzeinab.ir/rsv به  انتخاب خود و به صورت رایگان سانس مورد نظر خود برای بازدید از نمایشگاه را رزرو کنند.

روحانی تصریح کرد: این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ دی ماه تا ۲۸ دی ماه و از ساعت۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.

وی افزود: در صورت احساس نیاز برای افزایش سانس ها ساعت آغاز سانس ها را زودتر قرار می‌دهیم تا مردم بیشتری بتوانند از این سوگواره بازدید کنند.

مسئول بیستمین سوگواره تجسمی‌کوچه‌بنی‌هاشم اظهار کرد: این نمایشگاه کاملا به صورت مردمی و با کمک خیرین و کمک های مالی مردم برگزار می‌شود و از هیچ بودجه دولتی استفاده نمی‌کند ولی از حمایت مسئولان در این زمینه تقدیر می کنیم.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا