ورزش

روایت بازیکنان هلند و اتریش از جدال امشب/ همه از ممفیس می گویند

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیمهای ملی فوتبال هلند و اتریش در گروه C یورو 2020، به میزبانی ورزشگاه یوهان کرایف و با نتیجه 2 بر صفر به سود لاله های نارنجی به اتمام رسید بازیکنان دو تیم به تفسیر این رقابت پرداختند.

* دیوید آلابا مدافع تیم ملی اتریش عنوان کرد: “من به تیممان افتخار می کنم. ما بایستی به خودمان افتخار کنیم. البته ما به خوبی آنچه می بایست باشیم، نبودیم. من هم مسئولیت پنالتی را بر عهده می گیرم چرا که ضربه جدی به ما ضربه زد.”

* آندرئاس اولمر مدافع دیگر تیم ملی اتریش هم گفت: “ما هم اکنون همه چیز را از دست نداده ایم. ما هنوز یک بازی دیگر داریم. اشتباهات صورت می گیرد اما ما نشان دادیم که می خواهیم رو به جلو حرکت کنیم. البته امروز در رسیدن به هدفمان موفق نبودیم اما نیازی نیست که خجالت بکشیم.”

* دنزل دامفریز مدافع تیم ملی هلند که بهترین بازیکن میدان نیز شد، اظهار داشت: “تلاش می کنم با نفوذ و جلو رفتن، فضاهای خالی را پر کنم. تاکنون هم پنج گل زیبا به ثمر رسانده ایم.”

وی درباره دیپی گفت: “ممفیس بازیکن بزرگی است. ما در تمام این بازی، کیفیت او را دیدیم. ما به او افتخار می کنیم و وقتی او را داریم، از هیچ چیزی نگران نیستیم.”

* ماتیچ دلیت مدافع تیم ملی هلند عنوان کرد: “پس از دو هفته بازی نکردن، فکر می کنم همه چیز خوب پیش رفت. ما به خوبی دفاع تیمی می کنیم که این کارها را برای مدافعی مانند من راحت می کند. من فکر می کنم همه دارای انگیزه و اشتیاق قابل توجهی برای کار تیمی و همکاری هستند.

انتهای پیام/لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا