فرهنگ

همراهی جامعه دانشگاهی با دولت منتخب نقش عمده‌ای در سربلندی کشور خواهد داشت

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «مصطفی رستمی» رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی از حضور حماسی ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الْحَمْدُلِلّهِ الَّذِى یُؤْمِنُ الْخائِفِینَ، وَیُنَجِّى الصَّالِحِینَ، وَیَرْفَعُ الْمُسْتَضْعَفِینَ، وَیَضَعُ الْمُسْتَکْبِرِینَ

خداوند متعال را شاکریم که هرآن نعمتی از پرتو احسان خویش بر این ملت ارزانی می‌دارد، مستضعفان را برتری می بخشد و مستکبران را خوار می‌گرداند و این خود آیه‌ای از نشانه های لطف و رحمت بی انتهای اوست.

حماسه حضور ملت قهرمان و تمدن‌ساز ایران در انتخابات ریاست جمهوری، از ایام الله تحقق وعده یاری و نصرت خداوند در عصر حاضر بود. این پیروزی عظیم را به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب، ملت سربلند ایران، به‌ویژه جوانان مومن انقلابی و تمامی دانشگاهیان فرهیخته تبریک می‌گویم.

ده‌ها سال کینه‌توزی و سال‌ها فشار حداکثری و ماه‌ها بمباران تبلیغاتی نظام سلطه و مرتجعان منطقه‌ای و نوکران روسیاه ضد انقلاب با حضور ملت رشید و سرافراز نقش برآب شد و اعتماد و ارتباط قلبی رهبری و ملت، بار دیگر به نمایش جهانی گذاشته شد. در این فرصت مهم ضمن سپاسگزاری از خداوند منان بر این نعمت بزرگ، توجه به این نکات ضروری است:

– پیروز این انتخابات اولا ملت رشید و امت و امام آن بود. همه کسانی که در این حماسه نقش‌آفرینی کردند از جمله کاندیداهای محترم و رای‌دهندگان به آنها ،در این حماسه نقش داشتند. پایان رقابت در نظام مردم‌سالاری دینی با شکست هیچ فرد یا گروهی همراه نیست.

– جامعه دانشگاهی در این عرصه، برگ زرینی از پیشگامی و جلوداری را به نمایش گذاشت. دعوت بیست هزار نفری اساتید در لبیک‌گویی به مطالبه مشارکت عمومی رهبر معظم انقلاب و فعالیت های متعدد تشکل ها و مجموعه های استادی و دانشجویی در فضاهای مجازی و رسانه ای علیرغم تعطیلی دانشگاه ها دیدنی بود.

– اعتماد بالا و افتخارآفرین میلیون‌ها ایرانی به رئیس جمهور منتخب، مسئولیت عظیم و فرصت بزرگی را برای عملیاتی ساختن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تحقق تحول جهش آفرین در حکمرانی، دیوان‌سالاری و… فراهم می آورد.

– قطعاً همراهی جامعه دانشگاهی با دولت منتخب ملت و اعتماد متقابل رئیس جمهور منتخب به جوانان مومن و تحول‌آفرین نقش عمده ای در تحقق امید ملت شریف ایران و سربلندی ایران اسلامی خواهد داشت.

توفیق رئیس جمهور منتخب ملت و همکاران ایشان را در خدمت به محرومان و مستضعفان و اعتلای نظام اسلامی و تحقق دولت کریمه از خداوند متعال خواستارم.

مصطفی رستمی

انتهای پیام/ 121


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا