فرهنگ

مشکل «زخم کاری» امروز بررسی شد


شب گذشته (۲۵ تیرماه) در اتاقی در کلاب‌هاوس که با حضور نمایندگانی از سازمان تنظیم مقررات فضای مجازی (ساترا) و پلتفرم پخش‌کننده زخم کاری (فیلیمو) تشکیل شد، وحید فرهمند، قائم‌مقام ساترا از جلسه‌ای خبر داد که شنبه، ۲۶ تیرماه برای بررسی مشکل مجموعه نمایش خانگی «زخم کاری» در این نهاد برگزار می‌شود.

به گفته وی، در این جلسه عوامل سریال «زخم کاری»، نمایندگان پلتفرم پخش‌کننده و نمایندگان ساترا به همراه اعضای جدید شورای محتوایی این سازمان حضور خواهند داشت. در صورتی که مشکل این سریال در جلسه امروز که ساعت ۱۴ برگزار شد، حل شود، با توجه به تجربه‌های قبلی، می‌توان انتظار داشت قسمت هفتم سریال محمدحسین مهدویان به سرعت به انتشار برسد.

پخش نشدن قسمت جدید سریال «زخم کاری» در روز جمعه ـ ۲۵ تیر ماه ـ با حاشیه و مناقشه‌هایی در فضای مجازی همراه بوده است.

سازندگان سریال و پلتفرم پخش‌کننده از سانسورهایی که بر جریان تولید آسیب می زند خبر دادند و «احترام به مخاطب» را دلیل تصمیمشان برای عرضه نشدن قسمت هفتم اعلام کردند. سازمان زیرمجموعه صداوسیما هم با نسبت دادن این «جنجال ها» به «تکنیکی برای بازاریابی»، از پیگیری حقوق مخاطبی سخن گفتند که سرنوشت سریالی که شش قسمت از آن را خریداری کرده و وقت گذاشته تا تماشا کند، در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

5858


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا