فناوری اطلاعات

هیدکی کامیا شما را بلاک کرد؛ حشره کوچولوها ژاپنی بنویسید

فضای توییتر می‌تواند در اکثر مواقع سمی و غیر قابل تحمل باشد، اما نکته مثبت آن توانایی برقراری ارتباط با افراد مشهور و همچنین سازندگان بازی‌های ویدیویی مختلف است. کارگردانان معروف گاهی اوقات نظرات جالبی را به اشتراک می‌گذارند که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست، اما کیس مربوط به هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) بسیار عجیب، خنده‌دار و جذاب است.

هیدکی کامیا

هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) از آن دسته نوابغی به حساب می‌آید که به اندازه کافی مورد ستایش بازی‌بازان قرار نگرفته است. تمامی بازی‌های او با وجود فضاها و ژانرهای مختلف به یک دلیل مشخص شاهکار‌هایی فراموش نشدنی هستند: گیمپلی عالی. او Resident Evil 2، یکی از بهترین بازی‌های ترسناک تاریخ را، کارگردانی کرده است، ژانر اکشن شخصیت محور را با معرفی سری Devil May Cry متحول کرد، بازی شاهکاری به نام Okami را به صنعت بازی‌های ویدیویی هدیه داد و باری دیگر به ژانر اکشن شخصیت محور بازگشت و با بازی Bayonetta این ژانر را تکامل داد. به سادگی می‌توان گفت که کامیا مهندس طراحی گیم‌پلی‌های بی‌نظیر است.

دست به بلاک هیدکی کامیا عجیب خوب است

ژاپنی‌ها را با چه خصوصیات اخلاقی می‌شناسیم؟ احترام گذاشتن به همه؟ صبر؟ خب، باید بگویم که هیچکدام از این‌ها در خصوصیات اخلاقی کامیا جای ندارد. بهتر بگویم، در شخصیت فضای مجازی او چنین خصوصیاتی دیده نمی‌شود. کامیا زودرنج است و همه را بلاک می‌کند. در مورد Bayonetta 3 سوال پرسیدید؟ بلاک! سوالی تکراری که قبلا به آن جوابی داده شده است پرسیدید؟ بلاک! بدتر از همه، به انگلیسی یا به زبانی غیر از ژاپنی به توییت او پاسخ دادید؟ بله درست است، بلاک! کاور توییتر او قابل توجه است:

برای حشره‌های موذی تکرار می‌کنم: همانطور که ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ بار به شما گفتم، من تمامی افرادی که پست‌هایی با زبان خارجی منتشر می‌کنند را بلاک می‌کنم (بله انگلیسی هم جزوش است). مراقب باشید، حشره‌های موذی که زبان من را نمی‌فهمند و برایشان مهم نیست چه چیزی را توییت می‌‎کنم و هیچ درکی ندارند.

از Bayonetta 3 خبری نیست، اما کامیا بدبختی طرفداران بازی را به یادشان می‌آورد. ری‌توییت ۱۳۱۷ روز بی‌خبری از Bayonetta 3.

دانلود


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا