فناوری اطلاعات

حالت Ranked Match در زمان انتشار Battlefield 2042 وجود ندارد

بازی Battlefield 2042 در زمان انتشار بدون حالت Ranked Match منتشر خواهد شد، اما اگر بازی‌بازان آن را بخواهند، احتمالا در طی به‌روزرسانی‌ها اضافه خواهد شد.

جاستین ویئب (Justin Wiebe)، کارگردان این بازی جزئیاتی جدید در مورد این عنوان را تایید کرده است. او به این موضوع اشاره داشت که بازی‌بازان می‌توانند از ابزارهای موجود در پورتال Battlefield استفاده کنند تا نقشه‌ها و حالت‌های شخصی‌سازی را ایجاد نمایند. او افزود که توسعه‌دهندگان بازی به حمایت و پشتیبانی از این موضوع خواهند پرداخت.

شما می توانید از پورتال Battlefield استفاده کنید تا انواع وسایل را بسازید. یک حالت مبارزه تیمی از سربازان آینده در برابر لژیونی از سربازان جنگ جهانی دوم، قطعا نبرد چالش برانگیزی خواهد بود. رویدادهای مربوط به وسایل نقلیه از جمله جیپ و هلی‌کوپتر جدید، در این بازی در بازه‌های زمانی مختلف وجود خواهد داشت. به‌نظر می‌رسد این بازی در زمان عرضه صرفا به دنبال این موضوع نیست که یک بازی با شاخص و استاندارد صرف، برای eSports باشد. حالت Ranked Match از ابتدا در این عنوان قرار ندارد. دایس (Dice) هیچ برنامه‌ای برای پیش‌برد بازی در این مسیر فعلا ارائه نداده است. باید در ادامه منتظر ماند و برنامه‌های مربوط به این موضوع را مشاهده کرد.

بازی های Battlefield در گذشته بر روی حالت‌های رقابتی تمرکز زیادی نداشت، بنابراین این موضوع غیر منتظره نیست. حتی بدون رتبه بندی سنی، الکترونیک آرتز (EA) و دایس به‌نظر می‌رسد برنامه‌های بزرگی پس از راه اندازی برای Battlefield 2042 در سر دارند. در طی اخباری که قبلا منتشر شد که اشاره به شخصیت‌های جدید، نقشه‌ها و محتویات تازه که از طریق به‌روزرسانی‌های فصلی به این عنوان اضافه خواهد شد. قبل از آن، شما قادر خواهید بود به تجربه‌ی نسخه‌ی دموی Battlefield 2042 بپردازید که در ماه سپتامبر (شهریور و مهر ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد.

رویدادهای بازی Battlefield 2042 در جنگ‌های آینده‌ی نزدیک تنظیم شده است. با یک داستان پس زمینه از سربازان ملت‌های شکست خورده که به عنوان مزدوران برای چند قدرت باقی مانده‌ی جهان مبارزه می‌کنند، اما بنا بر اخبار منتشر شده این بازی از حالت داستانی پشتیبانی نخواهد کرد. اگر تاکنون تریلر این عنوان را مشاهده نکرده‌اید می‌توانید آن را از اینجا ببینید.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا