دانش

توسعه آموزش‌های مهارتی دانشگاه علمی کاربردی در حوزه هوانوردی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی نشستی با حوزه‌های روابط بین الملل، گسترش و آموزش‌های عالی کوتاه مدت دانشگاه جامع علمی کاربردی با معاونین و مدیران یکی از شرکت هواپیمایی برگزار کرد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، اظهار داشت: این نشست هم اندیشی بمنظور ارتقا و توسعه آموزش‌های مهارتی در حوزه هوانوردی به میزبانی واحد استانی کرمان و با همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی این شرکت هواپیمایی برگزار شد.

وی افزود: در این نشست دیدگاه‌های طرفین در جهت گسترش هرچه بیشتر همکاری در زمینه آموزش‌های رسمی و دوره‌های کوتاه مدت و استفاده از ظرفیت‌های موجود دوطرفه در راستای بین المللی شدن آموزش‌های هوانوردی، کشاورزی و گردشگری نوین و پاسخگویی به نیازهای جدید این حوزه از طریق ارائه آموزش‌های کوتاه مدت مطرح شد.

جلالی جواران ضمن معرفی فرصت‌های موجود در دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای اهداف عالی کشور و سیاست‌های کلان شرکت هواپیمایی مذکور، استفاده از این فرصت‌ها را کوتاه‌ترین و مؤثرترین راه برای رسیدن به اهداف مشترک دانسته و نسبت به ایجاد فضای همکاری بیشتر اظهار امیدواری کرد.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا