هنگامه محمدی مدرس اسکین کر و مراقبت‌های پوستی

هنگامه محمدی دارای ۲۰ سال سابقه مراقبت‌های پوستی سابقه کار در آسیا و اروپای شرقی و تدریس برای بسیاری از هنرجویان از جمله افتخارات بانو هنگامه محمدی است.

هنگامه محمدی مدرس اسکین کر و مراقبت‌های پوستی

خبرگزاری آقای خبر؛ گفت وگوی این بانوی موفق ترتیب دادهایم که از نگاهتان میگذرد.

در ابتدا خودتان را معرفی بفرمایید؟

هنگامه محمدی مدرس اسکین کر و مراقبت‌های پوستی و خدا را شاکرم نزدیک به 12 سال اسکینکرهای زیادی را آموزش داده ام و خیلی خوشحالم که جزء همکاران عزیز خودم هستند.

به عنوان یک بانوی پیشکسوت و با تجربه و متخصص در عرصه اسکین کر، بفرمایید مشاوره درست و اصولی چقدر در کار شما موثر است؟

همیشه حق تقدم با مشاوره است، مشاوره شخصیتی، مشاوره سلامتی و مشاوره جنس پوستی که بسیار مهم است. وقتی مشاوره صحیح و به درستی صورت بگیرد در لاین تراپی و درمان موفق خواهید بود و همین باعث جایگاه بالا در امر سابقه کار خواهد گذاشت.

چقدر آموزش علمی دیده اید؟

آموزش در دانشگاه آیدین استانبول، دانشگاه کرمان و شیراز و کارشناسی چندین برند پوست بخشی از کارنامه اینجانب بوده است.

رمز موفقیت بانو هنگامه محمدی؟

خودم را کامل موفق نمی دانم اما رمز موفقیت من عشق و علاقه در حوزه پوست بوده است چرا که همیشه عشق به حرفه کارمای زیادی در من دارد. من از بچگی عاشق پوست و زیبایی بوده ام و همیشه معتقدم باید در این مسیر با عشق و علاقه کار کرد.

مهمترین ذهنیت و دقت نظر شما در کار اسکین کر چیست؟

در انتخاب متریال و به ترکیب و تلفیقی کار کردن بسیار اعتقاد دارم. به این خاطر اینکه متریال عالی و ترکیبی کار کردن بسیار در لاین تراپی مهم است و این باعث می‌شود خود فرد هم احساس لذتبخشی داشته باشد.

دوره‌های آموزشی شما به چه صورت است؟

دوره‌های آموزشی اینجانب شامل تئوری و عملی است. تئوری شامل درما تولوژی، آنالیز پوست، آناتومی پوست و شناخت پوست با انتخاب متریال، تکنیک‌ها و مکانیزم دستگاه برای جوان سازی که بسیار مهم است.

.

اینستاگرام این بانوی موفق HENGAMEHSKINCARE می‌باشد.

.

.

کد خبر: ۶۳