نمایش « آخرین ملاقات » در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه می رود

« آخرین ملاقات » به نویسندگی و کارگردانی مهدی توکلی نیا در 26 خرداد 1403 ساعت 21 در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه می رود.

نمایش « آخرین ملاقات » در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه می رود

آقای خبر: به گزارش روابط عمومی گروه نمایش « آخرین ملاقات »، در گفتگو با نویسنده و کارگردان نمایش گفت: این نمایش در9 ایپزود 5 دقیقه‌ای روایت‌ گر آخرین ملاقات و ساعات زندانیان محکوم به اعدام است که به جرم خیانت، عشق و تعصب، خواسته یا ناخواسته مرتکب قتل شده‌اند، است که عواید حاصل از فروش بلیط صرف آزادی یک زندانی با جرایم غیرعمد خواهد شد. مهدی توکلی نیا دانش آموخته رشته کارگردانی تئاتر است که کارگردانی نمایش‌هایی چون « مغازه خودکشی، مرگ در اوج خوشبختی، به دنبال دروغگو » و ایفای نقش در « خفتگان و مردگان، دمی در بازار هیزم فروشان، پرواز با بالهای سوخته، مغازه خودکشی » را در کارنامه خود دارد. 

این نمایش تک اجرایی به صورت نمایش و اجراخوانی به نویسندگی و کارگردانی مهدی توکلی نیا، مشاور هنری: حمیدرضا هیام، دراماتورژ: مجید عطائی تبار، به روی صحنه می رود. علاقمندان می توانند برای تهیه بلیط به سایت تیوال به لینک زیرمراجعه کنند.

https://www.tiwall.com/p/molaghat4

دیگر عوامل آن: 

دستیار اول کارگردان: نیکتا شیرنگی

مشاور رسانه و روابط عمومی: زهره السادات فرقانی 

طراح گریم: مرضیه ابراهیمی 

نور: مرجان عفراوی 

بازیگران به ترتیب ورود به صحنه:

محمد محمد زاده، سیامک کمانگیر، فردین احمدی، محیاعشوری، زینب رحمانی، ندا فروغ، علیرضا غدیری، ماری نجیب، سارا غنی زاده، فریبا طاهری، مهسا کواشی، مرتضی جلوخانی، هدیه فروغ، مهدی توکلی نیا و نیکتا شیرنگی... هستند. 

.

.

کد خبر: ۱۲۸

خبرنگار: زهره السادات فرقانی